הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים

לגן האירועים עין חמד השוכן למרגלות הרי יהודה יש את המעצב הכי טוב שכל זוג יכול לבקש, והבונוס? זה לא עולה לכם כלום. עוד רגע תגלו במי מדובר

יש מקומות שמספיקה רק שניה אחת כדי להתאהב בהם, אלו בדיוק אותם המקומות שעושים לכם צביטה בלב בשנייה שאתם נכנסים ומתבוננים מסביב. אחד מאותם המקומות הוא גן האירועים עין חמד הממוקם למרגלות הרי ירושלים, ואם תשאלו אותנו מהו סוד הקסם אנחנו נגיד לכם שהכול מתאפשר בזכות המעצב המפתיע שהם גייסו לשורותיהם, צפו. 


המעצב הכי מבוקש בגני האירועים

מה הופך את הטבע למעצב הכי מבוקש בגני האירועים? נספר לכם שגן אירועים הממוקם בלוקיישן פסטורלי מקרין אווירה טובה, נעימה וקלילה. נמשיך ונדבר על התפאורה הטבעית והקסומה שנוכחת בכל פינה, ולבסוף נגלה לכם שהעיצוב הזה הוא לגמרי חינמי, מה שאומר - פחות עלויות בשבילכם. כאשר אתם מתחתנים בגן אירועים הממוקם בלוקיישן פסטורלי זוהי ההזדמנות שלכם לנטוש את כל מה שמלאכותי וליהנות מהתפאורה הטבעית, ובשורה התחתונה - כאשר גן האירועים מוקף בירוק אתם לא באמת צריכים הרבה מעבר לכך.

מצאנו את כל אלו בגן האירועים עין חמד שממוקם בהרי יהודה ופועל עם רישיון עסק. הבעלים של גן האירועים  גילה לנו מהו סוד הקסם הפסטורלי שעוטף את המקום, "בגן האירועים יש עשרות אלפי פקעות שפורחות בכל יום מחדש - נוריות נרקיסים ושאר חוויות שהטבע נותן לנו", מספר לנו איתמר יקותאלי, הבעלים של גן האירועים עין חמד. 

הגן הפתוח חשוף לכיפת השמיים ופעיל בכל עונות השנה, כאשר בימים הקרים והגשומים ישנה סגירת חורף מדהימה של אלף מטרים שמעוצבת באופן בו האורחים יכולים ליהנות מהתפאורה שמסביב. יקותיאלי מספר לנו כי על מנת להרים הפקה מנצחת בטבע נדרשות שעות רבות ונדמה כי גן האירועים מצליח לעמוד בהבטחה לייצר את האירוע המושלם בכל פעם מחדש. "אנחנו מצלילים ומתפעלים 21 דונם של טבע", מציין יקותאלי ומבדיל בין  הפקת אירועי הערב לצהריים, "אירועי הערב זו בעצם הפקה שמלווה אותנו משעות הבוקר, ואילו אירועי שישי בצהריים זו הפקה מטורפת מהשעות הקטנות של ליל חמישי ובעצם עד רגע האירוע". 

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 1
המעצב הכי טוב שיכלתם לבקש לחתונה שלכם, גן האירועים עין חמד (צילום: וואלה! מזל טוב)

הגן שמציע חוויה קולינארית שעוד לא הכרתם

בגן האירועים עין קדם יודעים שאוכלים קודם כל עם העיניים ולכן הם שמים דגש רב על הנראות של כל מנה, כאשר השף היועץ של גן האירועים רובי פורטנוי, משקיע מהדימיון והיצירתיות שלו בכל מרכיב, "זה מה שאני עושה בלילות חולם על איך להגיש את המנות באופן כמה שיותר יצירתי ומפתיע", אומר פורטנוי.

האורחים שמגיעים לגן זוכים לחוויה קולינארית ברמה הגבוהה ביותר, עם מגוון רחב של מנות טעימות שישאירו להם טעם לעוד, "הסגנון של עין חמד מזוהה עם הסגנון הים תיכוני שזו הגדרה מאוד רחבה. בכל אירוע אנחנו יושבים עם בני הזוג, ומגלים מהו הקהל שלהם ומהם העדפות שלהם? ולשם אנחנו מכוונים", אומר פורטנוי ומוסיף, "לפעמים לא צריך להמציא הגלגל צריך לדעת לסובב אותו כדי שהאירוע יצא הכי טוב שיש".

אז אחרי שפתחנו לכם את התיאבון אתם בטח רוצים טעימה ממה שמצפה לאורחים אשר יגיעו לחגוג ב'עין חמד', אז קיבלתם: "אנחנו מגישים אסאדו בקר, אנטריקוט, צלעות טלה, כתף טלה, עוף שלם ומפורק ודגים", מספר לנו השף היועץ ומציין פרט קטן המהווה חדשות משמחות לצמחונים והטבעונים שבין האורחים - גן האירועים העמיד עמדה מיוחדת כך שלא יצטרכו להתרוצץ בחיפוש אחר מנות צמחוניות וטבעוניות, "האוכל טעים ובגובה העיניים - הוא פוגע בכולם", הוא אומר.   

חושבים שהחוויה הקולינארית נגמרה בשלב הקינוחים? נספר לכם שבגן האירועים 'עין חמד' ממשיכים את חגיגת המאכלים עד לסוף האירוע. "השוס שלנו מגיע ברגע שכולם נמצאים באמצע הרחבה, השף יוצא עם מספר טבחים והם נותנים הופעה מדהימה", מספר יקותיאלי. אנחנו כבר שריינו תאריך, מה אתכם? 

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 2
חווייה שהאורחים שלכם לא ישכחו, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 3
השקעה בכל מנה שמכינים, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 4
חווייה קולינארית עשירה, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 5
חופה פסטורלית ומיוחדת במינה, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 6
לוקיישן מושלם, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 7
אווירה נעימה וקלילה, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 8
שומרים על סטנדרטים גבוהים (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 9
טבעי ומרשים, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 10
ריהוט גן חלומי, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 11
עד הפרטים הקטנים, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 12
התמונות מדברות בעד עצמן, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 13
החתונה שכולם ידברו עליה, גן האירועים עין חמד (צילום: מקסים. ס)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 14
כל מה שהופך אירוע למושלם, גן האירועים עין חמד (צילום: וואלה! מזל טוב)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 15
עיצוב מדויק, גן האירועים עין חמד (צילום: וואלה מזל טוב)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 16
להתחתן בתוך חלום, גן האירועים עין חמד (צילום: וואלה! מזל טוב)

הכירו את המעצב הכי מבוקש בגני האירועים 17
חווייה קולינארית ייחודית, גן האירועים עין חמד (צילום: וואלה! מזל טוב)

מה אתם חושבים על גן האירועים עין חמד? רשמו לנו כאן בתגובות או בדף הפייסבוק של וואלה! מזל טוב